Brabants Historisch Informatie Centrum
Voor ál uw vragen over vroeger, bel 073-6818500!! of e-mail vragen@bhic.nl
Nieuws Laatste wijzigingen RSS Twitter
Geschiedenis
Water
Stamboom
Onderzoek
Over ons
Home > Over ons > Locaties > Route locatie Den Bosch
Vorige pagina Print deze tekst

Route locatie Den Bosch

 

Kom je met de trein, loop dan door de Stationsweg, deze gaat over in de Visstraat. Aan het einde van de Visstraat ga je linksaf. Volg vanaf die plek de blauwe wegwijzers van de stad 's-Hertogenbosch met de aanduiding BHIC, Citadel. De loopafstand vanaf het station is circa 15 minuten. Je kunt natuurlijk ook een Treintaxi nemen.

 

Kom je met de auto via de A2, neem dan op de rondweg 's-Hertogenbosch (A59) afslag 47 en volg de borden Centrum. Vóór de brug over de Zuid-Willemsvaart zie je aan de rechterkant de Citadel met daarin het BHIC. De Citadel heeft een eigen parkeerterrein.
Parkeermunten à € 1,00  zijn verkrijgbaar bij de automaat in de centrale hal.

 

Tip voor gebruikers van een navigatiesysteem: tik als bestemming Citadellaan 2 's-Hertogenbosch in, en neem daar aangekomen het doodlopende weggetje langs de Zuid-Willemsvaart aan die kant van de Citadellaan. Dan rij je rechtstreeks naar het parkeerterrein van het BHIC. Zowel een aantal carsystems als routeplanners via internet is namelijk fout geprogrammeerd voor Zuid-Willemsvaart 2.

Over ons
maandag t/m vrijdag
19.00 - 22.00 uur