
Chat is online op maandag t/m vrijdag van 10.00 - 16.00 uur en van 19.00 - 22.00 uur.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag stellen via e-mail of WhatsApp: 06-12887717 (alleen berichtjes)
Meer informatie over de chat-service? Klik hier
Chat is online op maandag t/m vrijdag van 10.00 - 16.00 uur en van 19.00 - 22.00 uur.
Op dit moment zijn we offline. Je kunt je vraag stellen via e-mail of WhatsApp: 06-12887717 (alleen berichtjes)
Meer informatie over de chat-service? Klik hier
Op naar de volgende mijlpaal van 8.000 inwoners, dacht iedereen. Dat moet over vier jaar toch zeker wel te halen zijn. Maar het pakte anders uit. In plaats van permanent boven de 7.000 uit te komen, zakte het aantal inwoners dramatisch terug. Denk nu niet, dat er een grote uittocht uit de gemeente was begonnen. Hoewel, op een bepaalde manier vond er wel degelijk een exodus plaats.
In Stevensbeek, de plaats waar de 7.000ste inwoner werd geboren, stond ook het internaat Eymard-Ville. Dat werd in de jaren ‘70 gesloten. En in één keer telde Oploo zo’n 250 inwoners minder!
Gelukkig bleef het bij dit incident en zette de groei zich verder gewoon door. Op die manier was het negatieve bevolkingssaldo in het najaar van 1980 weer ingelopen.
Burgemeester Jans mocht opnieuw op pad om jonge ouders te feliciteren met hun jongste aanwinst. Nog nietsvermoedend kwam vader Heijnemans uit Sint Anthonis op het gemeentehuis om de geboorte van zijn dochter Wenny aan te geven.
Niet lang daarna stonden burgemeester Jans, wethouder Verberkt en gemeentesecretaris Kwaks voor zijn deur met bloemen en een spaarbankboekje.
Voor de tweede keer binnen 10 jaar tijd was de verwelkoming van de 7.000ste inwoner aanleiding voor een klein feestje!