i

Dit verhaal gaat over:

Locatie: Gemert
Tags:

Pastoors van Elsendorp, 1926-1985

vertelde op 27 oktober 2014 om 12:14 uur

29-11-1926   

Oprichting parochie St. Jan Evangelist te Elsendorp

 

24-2-1927

Inzegening houten noodkerk afk. uit Langenboom

 

1926-1935 

Rector Rossaert s.c.j. - tot 1 sep. 1935 (woonde in De Rips)

 

1935-1951

Rector Busscher s.c.j. (nov.1938 nieuwe pastorie)

 
 

Oprichting Broederschap voor veilig verkeer

 

4-1-1939

Eerste 2 zusters (Chantal en Radegundis) in Elsendorp (wijkverpleging)

 

mei 1940

Nieuwe klooster wordt in gebruik genomen

 

19-2-1951

Rector Busscher stopt en vertrekt naar klooster in de Reek

 
1951-1956

Rector Henneveld

 

1956 rector:

Pater Scholte s.c.j.

 

5-4-1959

1e steen van de nieuwe kerk

 

15-5-1960

Consecratie van de kerk

 

1960

Rector Scholte wordt pastoor

 

23-10-1972

Pastoor Scholte overleden

 

15-12-1972

Pastoor Domien Naessens s.c.j.

 

18-3-1985

Pastoor Naessens overleden

 

19-4-1985

Pastoor Sjef van de Nieuwenhof s.c.j.

 
Christoffelkerk De St. Christoffelkerk in Elsendorp
Deel dit verhaal op:
  • Pinterest
  • Tumblr
  • Toevoegen als favoriet
  • Afdrukken

Reageer op dit verhaal

Heb je al een account? Log in met je gegevens.

Heb je nog geen account? Plaats zonder inloggen, of Registreer een account

Help spam voorkomen en los de volgende som op:

Lees ook deze verhalen

vertelde op 6 oktober 2016 om 11:41 uur

De St. Christoffelkerk in Elsendorp